هم‌آوا کجاست و چی کار می‌کنه؟

شرکت‌های آواتک (شتاب‌دهنده فناوری)، شزان (شتاب‌دهنده در زمینه فناوری‌های همگرا)، نوآوا (خدمات‌دهنده تخصصی استارتاپ‌ها)، آواگیمز (شتاب‌دهنده تخصصی بازی‌سازی) و هم‌آوا (شرکت تخصصی در زمینه ارائه خدمات زیرساختی و عمومی) در کنار هم در هم‌آوا جمع شده‌اند تا به نحوی موثرتر و در تکمیل هم، نقشی پیشرو در حمایت از اکوسیستم استارتاپی و نوآوری ایران ایفا کنند. این گروه با ارائه خدمات متنوع به استارتاپ‌ها زمینه رشد آن‌ها را در مرحله ابتدایی فراهم می‌آورند.

قدرت، دقت، سرعت و هم‌افزایی

هم‌آوا با هدف افزایش قدرت، دقت، سرعت و هم‌افزایی برای نیل به اهداف نوین از ادغام بازیگران اصلی زیست‌بوم کارآفرینی کشور؛ شرکت‌های آواتک (شتاب‌دهنده کارآفرینی حوزه ICT)، شزان (شتاب‌دهنده سخت افزاری در زمینه فناوری‌های همگرا)، آواگیمز (شتاب‌دهنده تخصصی بازی‌سازی)، زاویه (فضای کاری اختصاصی) و نوآوا (خدمات دهنده تخصصی استارتاپ‌ها) در محل کارخانه نوآوری آزادی تأسیس شد. کارخانه نوآوری آزادی در مساحتی بالغ بر 18000 مترمربع در محل و فضای استقرار 2000 نفر در غرب تهران در محل سابق کارخانه تولید الکترود آما (یکی از اولین مراکز کارآفرینی کشور) واقع شده است. هم‌آوا با هدف ایجاد زیست‌بومی هم‌گرا دارای ارزش بیشتر با تاثیرگذاری بالاتر برای دستیابی به ایده‌های خلاقانه‌تر و متفاوت، با تلاشی مضاعف و انرژی وصف‌ناپذیر به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز کارآفرینی و نوآوری خاورمیانه نقشی پیشرو در حمایت از زیست‌بوم استارتاپی و نوآوری ایران ایفا می‌کند.

هم‌افزایی بین استارت‌آپ‌ها

هم‌آوا فضای بسیار مناسبی برای اتصال شرکت‌هایی از صنایع گوناگون به اکوسیستم نوآوری و دسترسی به استارت‌آپ‌ها جهت حل نیازهای تحقیق و توسعه و چالش‌های نوآوری سازمان ایجاد خواهد کرد. هم‌آوا همواره با تعامل با شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ به تقویت نوآوری در صنایع کشور می‌کوشد و با فراهم کردن فضای کاری اشتراکی برای استارت‌آپ‌ها با امکانات کافی به هم‌افزایی بین استارت‌آپ‌ها و ایجاد یک شبکه مفید کمک می‌کند.

خدمات به شرکت‌های استارتاپی

هم‌آوا حلقه کاملی از خدمات به شرکت‌های استارتاپی در پروسه تبدیل ایده به یک کسب‌وکار بزرگ را ارائه می‌دهد که شامل: توسعه جامعه کارآفرینی و فضای کار اشتراکی (شناسایی: اختصاص فضای کار اشتراکی، برگزاری رویدادها، خدمات مشاوره، آموزش، بازاریابی محتوایی)، توسعه فناوری (توسعه: تحقیق و پژوهش، مالکیت فکری، رصد فناورانه، مدیریت آزمایشگاه‌ها)، ماجراجویی کسب‌وکار (رشد اولیه: خدمات برنامه شتاب‌دهی، پایش، رصدخانه فناوری و بازار، انتخاب و راستی آزمایی)، خدمات تخصصی استارتاپ‌ها (رشد ثانویه: خدمات حمایتی سرمایه‌گذاران، پشتیبانی فروش، خدمات رشد، خدمات منابع انسانی)، سرمایه‌گذاری (بلوغ: ارتباطات سرمایه‌گذاران، مدیریت سبد سرمایه‌گذاری، خدمات جذب سرمایه) است که در نهایت این فعالیت‌ها منجر به ایجاد شرکت‌های بالغ و آماده جهت ورود به بازار بورس و سرمایه کشور می‌گردد.

بازدید از کارخانه

ما در کارخانه برای تیم‌های کوچک و فریلنسر‌ها فضای کار اشتراکی زاویه را آماده کردیم.
برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام از سایت زاویه دیدن کنید.

درخواست بازدید از کارخانه نوآوری