مسیرهای دسترسی

نشانی: تهران‏، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31، کارخانه نوآوری آزادی

تلفن: 45178-021

اگر با مترو قصد آمدن به کارخانه را دارید، وارد خط زرد رنگ شده و در ایستگاه بیمه پیاده شوید. پس از آن خروجی لشگری غرب را آمده و پس از خروج از ایستگاه در سمت راست خود حدود ۵۰ متر جلوتر کارخانه را خواهید دید.

اگر با اتوبوس قصد آمدن را دارید با استفاده از خطوط بی آر تی خود را به میدان آزادی رسانده و سپس با استفاده از مترو در ایستگاه بیمه پیاده شوید و به کارخانه بیایید.

اگر با تاکسی قصد آمدن به کارخانه را دارید، در میدان آزادی، ابتدای اتوبان لشگری سوار تاکسی‌ شده و به سمت غرب بیایید. (توجه داشته باشید که از مسیر کندرو عبور نموده و پس از خیابان آزمون‌نیا از تاکسی پیاده شوید.)

از آنجایی‌که در کارخانه محدودیت فضای پارکینگ داریم، اگر با خودروی شخصی قصد آمدن به کارخانه را دارید، از میدان آزادی وارد مسیر کندرو اتوبان لشگری شده، به سمت غرب بیایید و در خیابان رستمی (ضلع غربی کارخانه) پارک نمایید.

نام «کارخانه نوآوری» و محل دقیق آن روی نقشه‌هایی مانند گوگل مپ ثبت شده است. برای آمدن به هم آوا کافی است عبارت «کارخانه نوآوری» یا “Innovation Factory” را جستجو کنید. یا با استفاده از نرم‌افزارهای مسیریاب بهترین راه رسیدن به کارخانه را پیدا کنید.

مسیریابی با گوگل‌مپ

مسیریابی با waze

با ما در تماس باشید

ما در هم‌آوا ایمیل‌های شما را می‌خوانیم و در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد. اطلاعات شما در هم‌آوا محرمانه خواهد بود و به‌جز موارد قانونی، ما آن را در اختیار غیر قرار نخواهیم داد.

درخواست فضای کار مشترک

اگر مایلید در فضای کار مشترک زاویه از این صفحه دیدن کنید.

استقرار در زاویه