کارخانه نوآوری "هم آوا" > توانمندسازی سازمانی

توانمندسازی سازمانی

سازمان‌ها و شرکت‌ها برای اینکه از قافله‎‌ی نوآوری و فناوری عقب نمایند باید بر روی آموزش و توانمندسازی کارکنان خود سرمایه گذاری کنند.
در دنیای امروز، ساخت محصولات و خدمات جدید به یک سازمان یا حتی یک کشور محدود نمی‌شود. برای موفقیت در این امر، کسب و کارها باید با هدف کشف و توسعه ایده‌های جدید با موجودیت های بیرونی به همکاری بپردازند: الگویی که به عنوان نوآوری باز شناخته می‌شود.
برای آشنا ساختن مدیران و کارشناسان شرکت های معتبر کشور با این مفهوم و آموزش اثرات و روش‌های بهره‌مندی از پتانسیل‌های آن یک دوره آموزشی فشرده و تخصصی را طراحی کرده‌ایم.

هدف اصلی این دوره آموزشی ایجاد و گسترش درک عمیقی از استراتژی‌های رشد و نوآوری بنگاه‌های اقتصادی با سابقه در یک محیط پر رقابت و به سریع در حال تغییر است. برای دستیابی به این هدف، در این دوره مبحث محوری، نوآوری باز می‌باشد و در آن مثال ها و نمونه‌های گوناگونی را از کسب و کارهای مختلف مطالعه خواهیم کرد.
در این برنامه ها کارمندان به تولید و اشتراک‌گذاری ایده‌های جدید ترغیب می شوند و اختیار و امکانات لازم برای اجرای ایده‌هایشان را پیدا می‌کنند بدون اینکه نگران درآمد‎زایی در کوتاه مدت باشند. در نتیجه، بستر مناسب برای همکاری حامیان کارآفرینی با استارتاپ‌های ایجاد شده، برای حل مشکلات شرکت فراهم می شود.

 

در صورت تمایل به اجرای برنامه های توانمندسازی در سازمان خود با ما تماس بگیرید.