فراخوان جذب تیم-ایده‌های استارتاپی با اولویت هوشمندسازی خودرو

اختراع اتومبیل تأثیر زیادی روی تمدن بشر داشته، به‌طوری که بدون آن شهرها، ارتباطات، مشاغل، کیفیت زندگی و .. با شکلی متفاوت از آنچه امروزه می‌بینیم همراه می‌شد. در ایران هم خودرو جایگاهی ویژه در میان مردم دارد و تصور اینکه خیابان‌ها خالی از آن باشد دور از انتظار است.

از آنجایی که تمامی جنبه‌های زندگی انسان در جهان امروز به سرعت در حال تغییر است، صنعت خودروسازی نیز از این موضوع مستثنی نیست و به‌کارگیری فناوری و نوآوری‌هایی در طراحی و تولید قطعات و تجهیزات هوشمند خودرو و پیاده‌سازی سیستم‌های الکترونیکی بر روی آن، یکی از راهکارهای فروش خودوسازان بزرگ جهت جلب اعتماد و ایجاد انگیزه خرید در بین آن‌هاست.

بر اساس این نیاز به‌تازگی مرکز نوآوری کارینو با مشارکت شرکت هم‌آوا و بساپارس صنعت با نام “کارینو” شکل گرفت. این مرکز یک مرکز نوآوری برای جذب تیم-ایده‌های استارتاپی نوآورانه فناوری محور با اولویت هوشمندسازی خودرو است و در نظر دارد با فراهم نمودن بسترهای مناسب مالی و آموزشی به رشد کسب و کارهای این حوزه‌ همراه صاحبان ایده و کارآفرینان شود. در این راستا اولین فراخوان جذب تیم-ایده در حال برگزاری کرده است و علاقمندان می‌توانند در حوزه‌های زیر اطلاعات طرح استارتاپی و مشخصات اعضای تیم خود را وارد نمایند.

Poster Post 01 1

حوزه فعالیت تیم‌ها:

▫️ایمنی و امنیت

▫️تجربه کاربری برای راننده و سرنشین

▫️ آلایندگی و مصرف سوخت

▫️داده‌کاوی و هوش مصنوعی اکوسیستم

▫️ تعمیر و نگهداری

▫️مدل‌های مالکیت و کاربری

▫️زیرساختی اکوسیستم

▫️بومی‌سازی فناوری، ارزان‌سازی و فرآیندهای ساخت

برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست پذیرش به نشانی carinno.ir مراجعه کنید.

پس از ارسال اطلاعات، ارزیابی اولیه در مورد تیم و ایده‌ها انجام گرفته و برای آشنایی بیشتر با منتخبین تماس گرفته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید