قدرت رسانه‌ها را در اختیار بگیرید

%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C %D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA%D9%81%D9%88 2

اخباررسمی اولین نیوزوایر بین‌المللی در ایران، بهترین و سریع‌ترین راه برای رسانه‌ای شدن اخبار، بیانیه‌ها و اطلاعیه‌ها را در اختیار صاحبان مشاغل قرار می‌دهد. در واقع این استارتاپ، مجموعه‌ای از خدمات و ابزارها را به شما ارائه می‌کند تا به کمک آن‌ها محتوای استاندارد رسانه‌ای تولید کرده و ظرف کمتر از یک روز، در صدها رسانه منتشر و با هدایت ترافیک بازدید آن را میلیونی نمایید و در مرکز توجه رسانه‌ای کشور باشید. در نهایت با گزارش‌های تحلیلی لحظه‌ای، می‌توانید نتایج را ارزیابی کنید.

 

تنوع در دسته‌بندی

صنایع کسب‌وکارهای خرد و کلان با توجه به دسته‌بندی‌های مختلف خبری خود اعم از اقتصادی (صنعت و معدن، تجارت، بازار، بانک، بیمه و بازارسرمایه، کشاورزی، کار و تعاون، نفت و نیرو، فن‌آوری اطلاعات، راه مسکن و بخش خصوصی)، اجتماعی (علم و آموزش، بهداشت و درمان، شهر و جامعه، انتظامی و قضایی، گردشگری و میراث فرهنگی، محیط زیست، ارتباطات و روابط عمومی)، فرهنگی (رسانه‌ها، نشریات و کتاب، سینما و تئاتر، موسیقی، هنرهای تجسمی، صنایع دستی)، ورزشی (تازه‌های ورزش، مکان‌های ورزشی، تجهیزات ورزشی، باشگاه‌ها)، سبک زندگی (سلامت و زیبایی، مد و لباس، سرگرمی و تفریح، دکوراسیون) و اطلاع‌رسانی رویدادها (حراج و تخفیف، جشنواره، نمایشگاه و همایش، مسابقه و فراخوان)، می‌توانند انتشار مطالب را به اخبار رسمی سپرده و دیگر نگران اشاعه درست و کامل اخبار خود نباشند.

%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C %D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA%D9%81%D9%88 3
وبلاگ و ترویج فرهنگ رسانه

اخبار رسمی با راه‌اندازی بلاگ روابط عمومی و برندسازی اقدام به ساخت منبعی موثق و تاثیرگذار در دنیای خبرگزاری‌ها و روابط عمومی‌ها کرده است. وبلاگ اخبار رسمی با تولید اخبار و مقالات آموزشی پیرامون حوزه‌های مختلف باعث ایجاد فهم درستی در مورد مسائلی همچون رسانه و روابط عمومی، بازاریابی آنلاین، برندسازی و خبرنگاری در بین کسب‌وکارها شده است. اخبار رسمی در سال 1394 توسط مجید کثیری و محمد‌مهدی جهانی مقدم با ماموریت درخشش کسب‌وکارها در سطح 2500 رسانه‌ی بین‌المللی و داخلی راه‌اندازی شده است. این استارتاپ به طور مستقیم برای 9 و به طور غیر مستقیم برای 35 نفر ایجاد اشتغال نموده و در چشم‌انداز کاری خود می‌خواهد مرجع محتوا و خبر از یک میلیون کسب‌وکار و شرکت ایرانی باشد.

akhbarrasmi.com

 

%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C %D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA%D9%81%D9%88 1

دیدگاهتان را بنویسید