هم آوا از استورم خارج شد

خروج از یک کسب و کار، برنامه ای راهبردی برای فروش سهام کارآفرین یا سرمایه گذاران به سرمایه گذار یا کسب و کار دیگر است. در حقیقت بنیانگذار یا سرمایه گذار از استارتاپ خارج می شود و سود حاصل از کوشش یا سرمایه گذاری خود را نقد می کند. اگر آن کسب و کار پیروز باشد، کارآفرین سود قابل توجهی به دست آورده و اگر کسب و کار موفق نباشد، قبول شکست مقدمه ای برای پیروزی‌های بعدی است.

شرکت رایانش ابری یکتاشیوه با نام استورم در حوزه نرم افزار فعال بوده و یکی از موفقیت‌های آنها، طراحی نرم افزار حسابداری آنلاین، مخصوص کسب وکارهای کوچک می باشد که در هر زمان و مکان قابل دسترسی است. همچنین با استفاده از گزارشات و نمودارهای تحلیلی، در کنار صاحبان کسب و کارها برای تصمیم گیری های صحیح و به موقع خواهد بود.

استورم در سال ۹۵ و در دوره پنجم شتابدهی آواتک پذیرفته شد. یکسال بعد از سرمایه گذاری شرکت کسب و کارهای نوپای آواتک پردیس و تشکیل تیم، در نیمه دوم سال ۹۶ موسسه صندوق توسعه فناوری های نوین روی تیم سرمایه گذاری نمود. استورم طی ۳ سال توانست مجوز نوع ۱ دانش بنیانی خود را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اخذ نماید.

از دیگر دستاوردهای این تیم، ارائه وب سرویس API به منظور یکپارچه سازی کسب و کارها، خودکار سازی فرایندها، سهولت در انجام فرایندها، عدم وابستگی به سیستم عامل و پلتفرم‌ها می باشد.

هم آوا با موفقیت سهام خود را به سرمایه گذار جدید واگذار کرد و از ساختار سهام داری استورم خارج شد.

مجموعه هم آوا آرزوی موفقیت روزافزون برای این استارتاپ پرتلاش و خلاق دارد.

دیدگاهتان را بنویسید