وحیدرضا نصابی
رییس هیات مدیره

 

وحیدرضا نصابی معاون شرکت تدبیرگران فردای امید از سرمایه‌گذاران اولیه شرکت سرآواست. نصابی سابقه مدیریت در شرکت‌های متعدد صنعتی و بانکی را در کارنامه خود دارد و در حال تکمیل دوره دکترای خود در رشته MBA است. 

حسین نوروزی
نایب رییس هیات مدیره

 

حسین نوروزی دانش‌آموخته مهندسی صنایع و سیستم‌ها (دانشگاه پلی تکنیک تهران) و MBA است و نزدیک به دو دهه تجربه مدیریتی و مشاوره در چندین شرکت و صنایع مختلف را دارد.
تخصص وی در درجه اول، برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت مالی و توسعه پروژه های سرمایه‌گذاری با تمرکز بر VC ها و استارتاپ‌ها‌ست. همچنین تجربه در بازطراحی ساختار، فرآیندها و مدیریت تغییرات سازمانی دارد. در سوابق حرفه‌ای ایشان می‌توان به همکاری با شرکت‌های ساپکو، سایپا، تام‌ایران‌خودرو، هلدینگ سیدکو و مدیریت سرمایه آرا اشاره کرد.


رضا کلانتری‌نژاد
هم‌بنیان‌گذار، مدیرعامل و عضو هیات مدیره

دکتر رضا کلانتری‌نژاد، نوآفرین و کارآفرین حوزه فناوری‌های همگرا است. رساله دکترای او در زمینه طراحی نانوحسگرهای زیستی با استفاده از روش‌های محاسباتی نوین ترابرد کوانتومی بوده است. او موسس شتابدهنده “شزان” است. و هم‌اکنون مدیرعامل و هم‌بنیانگذار شرکت کارخانه نوآوری هم‌آوا است. در یک دهه گذشته او چندین اختراع در حوزه فناوری‌های همگرا به ثبت رسانده است که مجموعه‌ای از حسگرهای گازی مبتنی بر نانولوله‌های کربنی از آن دست است. وی دو بار موفق به کسب جایزه ی خوارزمی در بخش تحقیقات کاربردی به عنوان همکار علمی شده است. او مجری کپسول زیستی کاوشگرهای پیشگام و پژوهش بوده است که نخستین میمون‌های فضانورد ایرانی را به سفری زیرمداری بردند. رضا کلانتری نژاد ۶ کتاب و بیش از ۳۰ مقاله پژوهشی به چاپ رسانده است.