راه های تماس با ما

تهران‏، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری آزادی

021-45178

info@hamava.ir

محل دقیق «کارخانه نوآوری» روی نقشه گوگل مپ ثبت شده است. برای آمدن به هم آوا کافی است عبارت «کارخانه نوآوری» یا “Innovation Factory” را جستجو کنید و با استفاده از نرم‌افزارهای مسیریاب بهترین راه رسیدن به کارخانه را پیدا کنید.

اگر با مترو قصد آمدن به کارخانه را دارید، وارد خط زرد رنگ شده و در ایستگاه بیمه پیاده شوید. پس از آن خروجی لشگری غرب را آمده و پس از خروج از ایستگاه در سمت راست خود حدود ۵۰ متر جلو تر کارخانه را خواهید دید.

اگر با اتوبوس قصد آمدن را دارید با استفاده از خطوط بی آر تی خود را به میدان آزادی رسانده و سپس با استفاده از مترو در ایستگاه بیمه پیاده شوید و به کارخانه بیایید.

اگر با تاکسی قصد آمدن به کارخانه را دارید، در میدان آزادی، ابتدای اتوبان لشگری سوار تاکسی‌ شده و به سمت غرب بیایید. (توجه داشته باشید که از مسیر کندرو عبور نموده و پس از خیابان آزمون‌نیا از تاکسی پیاده شوید.)

از آنجایی‌ که در کارخانه محدودیت فضای پارکینگ داریم، اگر با خودروی شخصی قصد آمدن به کارخانه را دارید، از میدان آزادی وارد مسیر کندرو اتوبان لشگری شده، به سمت غرب بیایید و در خیابان رستمی (ضلع غربی کارخانه) پارک نمایید.

مسیرهای دسترسی
002 train
015 bus
027
001 parking    کد امنیتی را در فیلد زیر وارد کنید: captcha